عید فطر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دارم با خودم فکر می کنم آیا فردا عید است؟ آیا امروز غروب ماه کرشمه گر نو به دام نظربازان خواهد افتاد؟ وقتی در کلاس اول بودیم یادش بخیر اگر از نوشتن بعضی حروف عاجز می ماندیم معلم مهربان  دستمان را می گرفت تا چرخش قلم را در نگاشتن حروف سخت بیاموزیم......من که هنوز اگر با عجله و تند تند بنویسم باز  ی را نا فرم می نویسم.( البته اینجا به مدد کیبورد  نه) .....٢٩ روز رفته ایم در مکتب خانه ی خدای مهربان تا مشق عشق را تمرین کنیم.......هر سال همین بساط است....اما خوب که نگاه می کنیم می بینیم تا دستمان ول می شود برای نوشتن وا می مانیم............خوشا به حال کسی که در جشن فارغ التحصیلی دلش آرام است.......خوشا به حال کسی که وقتی دستش را ول می کنند نمی لرزد و خطش خراب نمی شود......خوشا به حال کسی که اساسا مشق یادش نمی رود و با تک ماده در صف قبولی جا می شود .......خدا یا نکند  وقتی برای مشق آمدیم مدادمان را در خانه جا گذاشته باشیم و  دست خالی برگردیم.......اصلا  نکند پرونده مان را گذاشته باشند زیر بغلمان و اخراجمان کنند........نه من باور نمی کنم ...تو مهربان تر از آنی .......نگاهم کن  ......من آن دانه ی برنجی هستم که اگرچه هنوز به رنگ زعفران در نیامده ام اما  از عطر زعفران این دیگ بزرگ بهره برده ام .اگر کسی مرا زیر دندانش بگذارد کمی مزه ی زعفران می دهم......نه؟؟؟؟؟؟؟

/ 9 نظر / 4 بازدید
محمد

سلام مادر جان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات پیشاپیش عید مبارک [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

فرزاد

هی... همه مون جمله کلیشه ای حفظ کردیم و همه جا جار میزنیم : صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت! به چه قیمتی؟ همه ی خدادوست داشتنمون رو محدود کردیم به ماه رمضان... فکر میکنیم فقط تو ماه رمضونه که خدا مارو میبینه مخلوق بی انصافی هستیم،فکر میکنیم فقط توی این ماهه که سفره خدا بازه،چرا یادمون میره حتی این نفسی که میکشیم مال سفره ی خداس؟

فرزاد

دلم ماه رمضونای 7 سالگی 8 سالگیمو میخواد... چیز زیادی حالیم نبود ولی روزای با صفایی بود سفره افطار نون و پنیر اون روزا رو به سفره های رنگین الان ترجیح میدم چیزی که بود،صفا بود،سادگی بود دورویی نبود،چشم هم چشمی نبود...نیگا به اینکه تلافی کنن نبود...

کاوسی

سلام و خداقوت استشمام عطر خوش بوی عید فطر از پنجره ی ملکوتی رمضان گوارای وجودتان باد. [گل]

reza

[گل] پیشاپیش عیدتون مبارک[گل] گر بر در دیر می‌نشانی ما را گر در ره کعبه میدوانی ما را اینها همگی لازمهٔ هستی ماست خوش آنکه ز خویش وارهانی ما را "ابوسعید ابوالخیر"

زهرا

عیدت مبارک مهربانترین[گل][گل][گل]

زهرا

عیدت مبارک مهربانترین[گل][گل][گل]

bahareh mamane amir va ava

eydetoon mobarak madare mehraboon[گل] doa yadeton nareh. emsal eyd ham dar kenare nemate bozorge zendegimon MADARAM hastym ,