باران ایمان

نویسنده: فاطمه
پنجشنبه 23 مهر1388 ساعت: 19:9
ای کاش می‏شد قطره‏ای باران ببارد

بر کوچه‏های شهرمان ایمان ببارد

تا کی حضور صورتک‏های فرنگی

تا کی میان قلب‏ها دیوار سنگیSee full size image

اینجا سر هر کوچه ایمان می‏فروشند

ایمان خود را بهر یک نان می‏فروشند

اینجا کسی باور ندارد بی‏کسی را

آری خدا را لحظه دلواپسی را

اینجا کبوتر لانه‏اش را می‏فروشد

مردی زنش را، خانه‏اش را می‏فروشد

دردا، نمی‏فهمیم باران اهل دریاست

ردّ ریا در کوچه‏های شهر پیداست

مولا پُریم از انجماد بی‏تو بودن

مبهوت و حیران بین بودن یا نبودن

خورشید باید کوهی از قلب یخی را

دل‏های سنگی چشم‏های برزخی را
/ 10 نظر / 6 بازدید
رضا

[گل] چه رنجی است لذت ها را تنها بردن و چه زشت است زیبایی ها را تنها دیدن و چه بدبختی آزاردهنده ای است تنها خوشبخت بودن! در بهشت تنها بودن سخت تر از کویر است. "دکتر علی شریعتی"

خودم

salam be madare majaziam. in avalin bare ke shoma ro ba in lafz seda mizanam . madar esme moghadasie vase hamin kesi ro bejoz madaram layeghe in esm nemidoonestam.ta inke ba shoma ashna shodam .modatie ke dige to belogam neminevisam .hamash to fekresham .vase konkooram doa konin.salam mano be farzad va negar beresonin

محمد

سلام به مادر عزیزم لطف و محبت بی دریغ مادرانه شما همیشه شامل حال حقیر بوده... از راهنمائیها و رهنمودهایتان واقعا ممنونم که چنین مسیر تاریک و مبهم زندگی را در برابرم چون صبح روشن می سازد...بیشتر به مطالب آموزنده تان نیازمندم... و این بار فاطمه چه زیبا سرودند و باز هم یک زن...زنده باد زنان و دختران پاک ایران زمین...زیر سایه مادرمان حضرت معصومه...راستی روز دختر مبارک... ایکاش به زهرا خانم پیشنهاد بدید روی یک وبلاگ کار کنند تا بیشتر از وجودشون بهره مند بشیم... بدرود مادر عزیز و مهربانم...

یوتاب

مامانی همه ما میام اینجا باهات درددل میکنیم شدی سنگ صبور دل همه [قلب]

زهرا

فاطمه جان آنقدر دلنشین سرودی که نمی دانم چند بار خواندم وچند بار دیگر خواهم خواند؟فاطمه جان ریا برتمام دنیا سایه افکنده و وای صد وای از آن روزی که بر روی ما سایه افکند.

یاس حسینیه

سلام. این خونه آبی همون جای قبلیه یا یه خونه جدیده؟ امروز دخترکی را دیدم از بی نانی مرد.... چشمهایم خیس شد... پسرکی بود از بی خانمانی مرد و من غمگین تر شدم. اما وقتی دیدم کسی از ضعف ایمان می میرد، ناگاه ترسی بر جانم نشست. وقتی دیدم آن که قبلتر اسوه ی حقیقت بود و حالا در گرما گرم بی ایمانی ها، ایمانش را بر باد داده.... تنم می لرزد. - این آدمها کم نیستند.- خداوند عاقبت به خیرمان کند.