روز نوشت....................

این روزها در حال باز کردن بارها و جابجائی شان انگار بقچه های خاطراتم هم بی اختیار باز می شوند .........با اینکه بخاطر بازسازی دیگر خیلی ازفضاها تغییر کرده و بقولی اتاق ها تغییر کاربری داده اما هنوز رد گذشته ها از لابلای دیوارها سرک می کشند.

هنوز خیلی مانده تا خانه شکل خانه بگیرد . باید مراقب باشم که وسواس قدیمی دوباره قد علم نکند!!!

باید باور کنم که خیلی چیزها دیگر مثل گذشته نیست.روزهای تلخ و شیرینی را در اینجا جا گذاشتم و رفتم. جوانی ام را هم....... حالا دوباره............کاش بتوانم دوره ی جدیدی را در این خانه شروع کنم.

رمضان امسال عطر و بوی دیگری دارد.زیر سقفی که موقتی نیست. دیگر دغدغه ی اجاره ی بیستم هر ماه ازارم نمی دهد. دم افطار از ته ته قلبم برای همه ی فرزندانم......عزیزانم دعا می کنم..انگار اسمان را نزدیکتر احساس می کنم.

پ . ن - اینترنت ما وایرلس شده اماانگار گذاشتن پست و کامنت نیاز به شکیبائی بیشتری دارد.به همه سر می زنم و کامنت هم می گذارم اما همه انگار بین راه گیر می افتند!!!!!!!!

/ 21 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامانگار

...سلام خدیجه جان... ...برگشتن تو خونه ای که پره از خاطرات قدیمی...حس خاصی داره ! ...بخشی اش خوبه..به وسعت خاطرات خوب..و بخشی اش دلتنگی و گرفتگیه..به سنگینی همون خاطرات !.. ...همه خوبی هارو برات آرزو میکنم..

هاله بانو

خونه جدید مبارک کمک نمی خوایید؟؟؟[نیشخند] تو دعاهاتون اگه یادتون موند منم یاد کنید [خجالت]

سمیه

یادش بخیر. تو همین خونه بودیم که دو قلوها به دنیا اومدن, چهار دست و پا رفتن, دست به دیوار گرفتن و راه افتادن ( و البته قبل اون یاد گرفتن از دیوار صاف بالا برن [نیشخند]). از حق نگذریم آرتادخت به خوشگلیه خاله هاش نیست. یادمه تازه که از این خونه رفته بودیم فقط وقتی تو مسیر این خونه می اومدیم حس رفتن به خونه رو داشتم. مدتها بعد رفتنمون هنوز همونجا واسم خونه بود فقط

ارکیده

به سلامتي.مرور خاطرات گاهي خوبه ولي وقتي تلخ ميشه توش نموني.بياييد بيرون.به هر حال با همه سختيها و مشكلات گذشته.اميد به آينده را هميشه خودتان يادآوريم ميكنيد.[گل][قلب]

ابراهیم

سلام طاعاتتون قبول امیدوارم در این روزهای خوب خدا اگه نقطه ی تاریکی در خونه ی قبلیتون (دل) مونده خدا اونا رو براتون تغییرکاربری بده به "نور" هو الذی انزل السکینه علی قلوب المومنین

زهرا

[گل][گل][گل]

دلارام

خسته نباشيد از كار . اميدوارم خونه خاطراتتون ، خاطرات خوبي براتون رقم بزنه.

سحر

شرایط اینترنتتون تازه شده مثل ما![نیشخند] انشالله که زودتر اینجا رو پر شور و حرارت کنید مثل سابق[قلب][گل]